Afterdark – метален бат плаг Purple Amethyst

899 ден

Карактеристики:

  • Големина М
  • Со скапоцен камен во основата
  • Виолетова боја на Аметист
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензии: 8,2 cm x 3,4 cm
  • Тежина: 92 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AD-290 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален бат плаг Purple Amethyst

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој Afterdark – метален бат плаг Purple Amethyst е со големина М. Во задниот дел, прекрасниот виолетовиот скапоцен камен од аметист ви овозможува да имате најеротска визија додека ги доживувате најпријатните анални игри.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален бат плаг Purple Amethyst”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Afterdark – метален бат плаг Purple Amethyst
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top