Afterdark – метален срце бат плаг Blue Sapphire

999 ден

Карактеристики:

  • Големина L
  • Со скапоцен камен во форма на срце во основата
  • Сина боја
  • Димензии: 9 cm x 4 cm
  • Тежина: 163 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: AD-245 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален срце бат плаг Blue Sapphire

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој Afterdark – метален срце бат плаг Blue Sapphire со големина L со основа во форма на срце. Назад, прекрасната основа на срцето со син скапоцен камен ви овозможува да имате најеротски вид додека експериментирате во најпријатните анални игри.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

Не заборавајте да ја исчистите вашата играчка со средство за чистење играчки (F-843) и топла вода и добро да ја исушите. Користете го омиленото подмачкување на база на вода (N-506) за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален срце бат плаг Blue Sapphire”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top