Afterdark – метален бат плаг Red Rubby

699 ден

Карактеристики:

  • Големина S
  • Со скапоцен камен во основата
  • бела боја
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензии: 7 cm x 2,8 cm
  • Тежина: 55 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AD-294 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален бат плаг Red Rubby

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Red Rubby е традиционален бат плаг,, совршен за удобно и задоволувачко вметнување. Со класична форма завршува со заоблена основа, но има неверојатен пресврт што ќе ве остави со отворена уста.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го потребното време, започнете со големина S, кога ќе се навикнете, одете во големина М, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален бат плаг Red Rubby”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Afterdark – метален бат плаг Red Rubby
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top