Loveboxxx – Flirty n Sweet сет

3599 ден

Loveboxxx – Flirty n Sweet сет од 9 продукти

Карактеристки:

 • Сет од 9 различни секс играчки
 • Растеглив мастурбатор со отвор на вагина: должина: 10 см.
 • Љубовни кегел топчиња: дијаметар 3,5 см.
 • Bunny Вибратор: длабочина на вметнување 10,5 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Флексибилна анална бројаница: длабочина на вметнување 20 см. Дијаметар 1,25 см.
 • Г- точка вибратор: должина 21 см. Дијаметар 3,5 см.
 • Rabbit Вибратор: длабочина на вметнување 20 см. Дијаметар 4 см.
 • Растеглив прстен за пенис
 • Вибрирачки прстен за пенис.
 • Бат плаг: должина 11 см. Дијаметар 2,3 см.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Боја: Розова
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Flirty n Sweet сет

Комплетот Loveboxxx „Flirty n Sweet“ е специјална колекција дизајнирана да додаде разигран и романтичен шмек во вашата врска. Внатре, ќе најдете различни предмети како што се масла за масажа, свеќи, игри и интимни додатоци, сите насочени кон зајакнување на интимноста и забавата помеѓу партнерите.

Овој комплет прави една рамнотежа помеѓу разиграното флертување и слатката романса, задоволувајќи различни желби и потреби. Тоа е одлична опција за парови кои сакаат во својата врска да внесат моменти на радост и блискост.

Производите се квалитетни, од пријатните мириси на маслата за масажа до беспрекорните дизајни на додатоците. Тоа е одличен начин да создадете незаборавни моменти и да ја зајакнете врската со вашиот партнер.

Накратко, комплетот Loveboxxx „Flirty n Sweet“ ќе ви помогне да уживате во палаво и романтично патување со вашиот партнер. Тоа е прекрасен додаток за поттикнување подлабоки врски и создавање трајни спомени заедно.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Розева

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Flirty n Sweet сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – Flirty n Sweet сет
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top