Loveboxxx – I love Diamonds Сет

2790 ден

Подарете му возбудлив подарок на вашиот BFF! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Сет од 6 секси играчки
 • Вибратор за Г-Точка
 • Мини Вибратор
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Loveboxxx – I love Diamonds Сет

Сетот Loveboxxx „I Love Diamonds“ е изработен за да додаде луксуз во вашите интимни моменти. Со играчки и додатоци инспирирани од дијаманти, оваа колекција додава допир на софистицираност на задоволството.

Со најразновидни додатоци, овој сет е совршен за соло играње или пак за споделување со партнерот. Овие внимателно избрани играчки имаат за цел да ја подобрат сензуалноста и интимноста, без разлика на тоа какви желби имате.

Префинетиот изглед на оваа колекција внесува чувство на раскош и луксуз на вашите интимните средби. Без разлика дали барате нови возбудувања или да ја продлабочите врската, сетот „I Love Diamonds“ ветува дека ќе создаде незаборавни искуства во вашето љубовен живот.

Изненадете го вашиот партнер со овој луксузен подарок сет полн со забавни играчки. Сетот е погоден за почетници и содржи играчки за жени и за играње во пар.

Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Вибратор за Г-Точка
 • Мини Вибратор
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици со клучеви
 • Маска

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – I love Diamonds Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – I love Diamonds Сет
2790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top