A-Gusto – Сет Прстени за пенис

799 ден

Карактеристики:

  • Сет од 5 прстени
  • TPR
  • Дијаметар 1.5 см
  • Растегливи
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-022 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
A-Gusto – Сет Прстени за пенис

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон тап задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Дали сакате да ја постигнете дебелината за која отсекогаш сте сонувале? Со овој сет од 5 прстени за пенисот ќе го постигнете тоа.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Сет Прстени за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Сет Прстени за пенис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top