Powerbullet – Bolo Прилагодлив прстен за пенис

1599 ден

Карактеристики:

 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Целосно прилагодлив
 • Материјал: Силикон
 • 9 Функции
 • Разноврсна употреба, пред и по тестисите
 • Водоотпорен
 • Заклучување за патување
 • Напојување: Се полни на USB
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Димензии:
  Должина: 3 см
  Ширина: 6 см
  Висина: 2 см

Сите се врзани и подготвени за старт!

Достапност: На залиха

SKU: E32690 Категорија
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

Powerbullet – Bolo Прилагодлив прстен за пенис

Врзете го вашиот пријател со приспособлив прстен сигурно! Bolo Bullet е прилагодлив прстен на PowerBullet направен од врвен силикон, безбеден за телото и е дизајниран да понуди удобност.

Преземете целосна контрола над ерекциите со едноставно ставање на овој уред преку пенисот и топчињата.користете го стилскиот лизгач за да прицврстите.

Совршено за парови или соло игра. Прстенот има 9 различни функции кои ги пренесуваат вибрациите од благи до диви – за што и да сте расположени! Кога  вашиот пенис е врзан со прстенот Bolo Bullet, искуството е зголемено и за двајцата партнери.

Не постои правилен начин да се користи Bolo Bullet, бидејќи тоа е разноврсен производ кој има за цел да го максимизира задоволството за двајцата партнери. Обезбедува совршено приспособливо вклопување. Може да се врзува пред и по тестисите.

Дали сте загрижени дали ќе се навлажни? Не бидете – Bolo Bullet е 100% водоотпорен, затоа оди и играј си каде било, вклучително и туш или базен!

Патувањето е полесно од кога и да е со вградената опција за заклучување при патување, за да се осигура дека вибрациите никогаш нема случајно да се вклучат во вашиот багаж. Полнењето е преку USB порта!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – Bolo Прилагодлив прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet – Bolo Прилагодлив прстен за пенис
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top