LUX ACTIVE – Tether прстен за пенис

399 ден

Клучни карактеристики:

  • Целосно прилагодлива вратоврска за пенис
  • Премиум силикон безбеден за телото
  • Стилски ABS лизгач
  • Разноврсна употреба
  • Водоотпорен
  • Лесен за користење
  • Помага во одржување на ерекцијата
  • Користете не подолго од 30 минути. со 60 мин. прекин помеѓу употребите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32727 Категорија
Сигурно плаќање

LUX ACTIVE – Tether прстен за пенис

Дајте му на вашиот пенис врвно кревање со приспособено, сигурно врзување. Tether е приспособлива вратоврска за пенис на Lux Active изработена од врвен силикон безбеден за телото и е дизајниран имајќи ја предвид удобноста.

Преземете целосна контрола врз ерекцијата и едноставно ставете го овој уред преку пенисот и топчињата и користете го стилскиот лизгач за да го задржите сè на своето место.

Не постои правилен начин да се користи Tether, бидејќи тоа е разноврсен производ кој има за цел да го максимизира задоволството за двајцата партнери и да обезбеди совршено приспособливо вклопување.

Дали сте загрижени дали ќе се навлажни? Немојте да бидете – Tether е 100% водоотпорен, затоа одете и одвојте време за игра насекаде, вклучително и туш или базен!

Се разбира, безбедноста е наш приоритет број еден и ви препорачуваме да го користите овој уред не подолго од 30 минути истовремено и да дозволите периоди за одмор од 60 минути помеѓу употребата. Запомнете, имате само еден пенис и еден сет на топчиња, затоа третирајте ги правилно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lux Active

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LUX ACTIVE – Tether прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LUX ACTIVE – Tether прстен за пенис
399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top