Je Joue – Силиконски прстен за пенис

599 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Содржи латекс: Не
  • Содржи фталати: Не
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E32352 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Je Joue – Силиконски прстен за пенис

Овој луксузен силиконски прстен за пенис ќе ве држи поцврсто подолго време и ќе ви го продолжи оргазмот. Толку лесно за ставање, и доволно растегливо за да се облече во секое време – дури и откако веќе имате ерекција.

Овој супер-мек силикон се чувствува одлично покрај кожата, додека уникатниот дизајн што не се лизга го задржува прстенот на место во текот на вашето време за играње. Нивото на истегнување е помалку за големината на вашиот пенис, но повеќе за нивото на интензитет што го барате.

Минималното ниво на истегнување е одлично за искусни корисници и оние со помал обем. Препорачуваме ова ниво да се користи само околу основата на пенисот или тестисите, а не и двете истовремено, во зависност од вашата големина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црна

Brand

Je Joue

Софистицирани, елегантно непослушни и создадени за сензуално уживање, сексуалните играчки Je Joue се врвен квалитет. Со убаво изработени дизајни водени од стручен тим и опсежно истражување, Je Joue ги овластува луѓето да истражуваат нов свет на интимни - и бесконечни - можности. Лансиран во 2008 година и инспириран од пионерските продавачи на „секс позитивни“ ширум светот, Je Joue создава производи за задоволство кои не само што се убави и 100% безбедни за телото, туку и се информирани од вистинската анатомија. Тие работат за што е можно повеќе различни тела, бидејќи зајакнувањето на сексуалното задоволство треба да биде право на секого. Навлегувајќи во науката за вибраторите, уникатниот мотор на Je Joue беше дизајниран да вибрира на ултра ниска фреквенција. Чувствителните вибрации навлегуваат подлабоко низ телото, стимулирајќи повеќе внатрешни точки на задоволство и создавајќи ги оние „подлабоки, побогати сензации“ на Je Joue.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Je Joue – Силиконски прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Je Joue – Силиконски прстен за пенис
Scroll to Top