B Swish – Bcharmed Classic – Вибрирачки прстен за пенис

1199 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Боја на позадинско осветлување: Бела
  • Бои:  Црна, Сива
  • Материјал: силикон
  • Напојувано од: 2 x LR44 (вклучено)
  • Функции: 5
  • Време на употреба: 3 часа
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 2 x LR44
  • Водоотпорен: Да
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E26382 Категорија
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B Swish – Bcharmed Classic – Вибрирачки прстен за пенис

Подобрете ја вашата омилена играчка со прстенот за масажа Bcharmed Classic. Идеален за парови, Bcharmed Classic ги задоволува сите со својата текстура на прецизниот скокоткач направен од силикон безбеден за телото со моќен водоотпорен мотор со 5 функции.

Удобен, мек и супер флексибилен, Bcharmed Classic е дизајниран да одговара совршено на сите мажи. Користете го едноставното копче за кликнување за да напредувате низ сите 5 функции, што ви овозможува лесно да ја прилагодите моќноста по ваш вкус за приспособена ерогена стимулација.

Bcharmed Classic е водоотпорен и совршен за бања или туш. Моторот што може да се отстрани, исто така, го олеснува чистењето, едноставно исчистете го со сапун и топла вода и сушете го со воздух или со пешкир. Најдобро се користи со квалитетен лубрикант на база на вода за заштита на мазната површина. Вклучени батерии.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна, Сива

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bcharmed Classic – Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bcharmed Classic – Вибрирачки прстен за пенис
Scroll to Top