-29%

Fifty Shades of Grey – Вибрирачки прстен за пенис

Original price was: 1699 ден.Current price is: 1199 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Содржи латекс: Не
  • Содржи фталати: Не
  • Тип на контролер: Вграден -со притискање копче
  • Брзина на вибрации: Една брзина
  • Тип на енергија: батерии (вклучени)
  • Информации за батеријата: 2 x 3G-A CNB батерии (6 x батерии се вклучени)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24204 Категории ,
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Вибрирачки прстен за пенис

Заедничкото задоволство и засилената стимулација за двајцата доаѓа во форма на овој силиконски вибрирачки прстен за пенис. Лизгајќи околу неговата осовина, прстенот од селекцијата ,,Твое и мое,, го фаќа за да ја подобри неговата ерекција додека вие се губите од сензационалните вибрации.

Водоотпорен, мек на допир и преполн со моќност, овој растеглив прстен за пенис ја подобрува сензацијата и го засилува задоволството за вас и вашиот партнер.

Силиконскиот прстен се протега за да одговара на неговиот обем, цврсто го фаќа за да го подобри изгледот и чувството на неговата ерекција и одложувајќи ја неговата кулминација за да можете да уживате во подолготрајно водење љубов заедно.

Стимулацијата на клиторисот е подобрена со горно монтираниот стимулатор кој го покрива моќниот вибрирачки мотор. Брзото вртење на прекинувачот го оживува прстенот, зуењето со интензивна единечна брзина на вибрации што се шират низ неговата тело за да се зголеми задоволството.

Секој удар испорачува прецизна стимулација на клиторисот, забрзувајќи го нејзиното задоволство, додека неговата треперлива должина ја притиска на нејзината Г-точка за да ја доведе во оргазмично лудило. Носењето на овој прстен го подобрува нејзиниот оргазмичен одговор не само што го продолжува вашето водење љубов, туку и со тоа што ќе се погрижи нејзините најчувствителни ерогени зони да бидат обвиени со внимание.

Еротската авантура е поттикната од водоотпорниот финиш на прстенот, кој ве поттикнува да го однесете вашето водење љубов во бањата за влажни и диви сесии. Наполнет однапред со 2 заменливи микро-батерии G-3A, со вклучени уште 4 батерии, овој прстен за пенис може повторно да се употребува за да го зголеми вашето задоволство повторно и повторно.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс. Обезбеден со торба за складирање на „Педесет нијанси сиво“, „Твое и мое“ е идеалниот еротски подарок за љубителите на трилогијата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Вибрирачки прстен за пенис
Original price was: 1699 ден.Current price is: 1199 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top