The Screaming O – Charged CombO Kit #1

2099 ден

Карактеристики:

 • Комплет за секс-играчки all in one
 • 10-ФУНКЦИСКИ вибрирачки Vooom мотор
 • Вклучен е еластичен двостран прстен за пенис и удобен вибратор за прст
 • 100% водоотпорен, 60+ минути вибрации
 • Лабораториски тестирани материјали безбедни за телото
 • Тип на батерија: Ли-поли за полнење
 • Траење на батеријата: 60+ минути со едно полнење
 • Материјал: вистински силикон и ABS безбеден за телото
 • Тип на производ: Вибрирачки прстен на полнење и вибратор за прст
 • Без латекс и фталат
 • Водоотпорен
 • Безжичен
 • Една големина
 • За повеќекратна употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

The Screaming O – Charged CombO Kit #1

Charged CombO Kit #1 е комплет за задоволство all in one што ви овозможува да ги истражите врвните секс играчки на на полнење направени од материјали безбедни за телото по прифатлива цена. Овој комплет за подобар секс се состори од 10-функциски Vooom мотор, вибрации со низок тон што вибрираат за подлабока сензација и доаѓа со два додатоци направени од вистински силикон: двостран еластичен прстен за пенис и удобен ракав на врвот на прстот.

Вметнете го  Charged CombO Kit #1 во двостраниот прстен на пенисот и уживајте во вибрациите по должината на пенисот и кога го користите со партнерот, споделувајте моќни  вибрации што може да ви помогнат на двајцата да уживате во позадоволувачки секс. Или за насочена масажа, вметнете го моторот во ракавот на прстот и преобразете го прстот во секс играчка,  во речиси секоја секс поза или сесија за самозадоволување. Можете дури и да уживате само со моторот Vooom или да додадете моќ на која било сексуална играчка компатибилна со моторот, како што е дилдо, ремен за пенис или играчка за простата (познато како П-точка).

Комплетот Charged CombO #1 е 100% водоотпорен и вибрира 60+ минути со едно полнење, плус доаѓа со вклучен кабел за полнење USB, за да можете да се напојувате и да започнете да си играте во моментот кога Charged CombO ќе пристигне на вашата врата! Истражете ги сите начини на кои сакате да играте со Charged CombO Kit #1 со висок квалитет, безбедни за телото а секс играчки по пристапна цена!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

THE SCREAMING O

The Screaming O е најпродаваната, наградувана компанија за новитети за возрасни. Таа стои зад некои од најпопуларните и иновативни играчки за возрасни на пазарот и успешно ги подобрува романтичните и интимните односи на паровите од 2005 година. Она што започна како едноставен концепт за позадоволувачки секс стана начин на живот за мажи, жени и парови ширум светот кои бараат нови начини за подобрување на нивните односи. Screaming O создаде колекција од лесни за употреба и забавни прстени за ерекција, мини вибрации и секси додатоци кои инспирираат комуникација, романса и интимност со притискање на едно копче! Тимот на Screaming O споделува единствена желба да им донесе „страст на луѓето“ со дизајнирање на некои од најиновативните, забавните и највозбудливите секс играчки на пазарот. И се започна со оригиналниот Screaming O Vibrating Ring, едноставен растеглив прстен со мини мотор на врвот што ја освои инаугуративната секс награда „Најдобар прстен“ на списанието Women's Health.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Screaming O – Charged CombO Kit #1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
The Screaming O – Charged CombO Kit #1
2099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top