B Swish – Bcharmed basic wave – Вибрирачки прстен за пенис

899 ден

Карактеристики:

  • Материјали: Силикон, ABS пластика
  • Безбедно за телото: Да
  • Водоотпорен
  • Дијаметар: 3,25 см
  • Вкупна должина: 7,4 см
  • Напојување: Батерија: 1 x LR44 батерија
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31233 Категорија Ознака:
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B Swish – Bcharmed basic wave – Вибрирачки прстен за пенис

Подобрете го вашиот омилен пријател… Мекиот, флексибилен прстен на Bcharmed Basic Wave е дизајниран да одговара совршено на мажите, додека силиконот кој е безбеден за телото заводливо се лизга на вашата најчувствителна област. Оваа водоотпорна играчка за  задоволство има стимулативни гребени за да ја скокотка вашата слатка точка. Додека моторот со 5 функции ја прави прекрасната масажа од која ќе бидете воодушевени.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bcharmed basic wave – Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bcharmed basic wave – Вибрирачки прстен за пенис
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top