Velvor – Rooster Floki Прстен за пенис

1499 ден

Карактеристики:

  • 3 прстени за пенис со различна големина
  • Разбудете ја вашата креативност
  • Повеќе опции за носење
  • Совршен за сите мажи
  • Удобно, еластично и издржливо
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Мал
Внатрешна големина 25мм
Надворешна големина 47мм
Ширина 20 мм
Тежина 21гр

Среден
Внатрешна големина 30мм
Надворешна големина 52мм
Ширина 20 мм
Тежина 23гр

Голем
Внатрешна големина 35мм
Надворешна големина57мм
Ширина 20 мм
Тежина 27гр

Достапност: На залиха

SKU: E31023 Категорија
Сигурно плаќање

Velvor – Rooster Floki Прстен за пенис

Сетот ROOSTER FLOKI е збир на меки силиконски прстени со цврст изглед. Тие се силни, но многу удобни за носење. Има 3 големини во пакувањето, што ви дава можност да искусите три различни нивоа на држење. Можете да ги носите поединечно, или зад пенисот и скротумот, или сите заедно напред. Се разбира, можете да ги носите и околу основата на пенисот или околу скротумот. Станува збор за збир на прстени за пенис кои ќе ве внесат во нова зона. Секој од прстените на пакетот ROOSTER FLOKI е задоволство да се носи.

Како да се носи
Во зависност од тоа како ги носите прстените на пакетот ROOSTER FLOKI, секогаш треба да ги истегнете  прстенот/ите и да го обвиткате целиот пенис, пенисот може да биде во ерекција, или може да ги ставите околу скротумот или… Дозволете вашата креативност да ја направи својата магија. Запомнете нежно да ги ослободите прстените и да се осигурате дека тие се удобно поставени.

Безбедност
Velv’Or ве советува внимателно да го слушате вашето тело. Колку долго може да се носи прстенот варира од личност до личност. Колку е поголем вашиот пенис или колку е поголем обемот на вашиот пенис, толку поцврсто ќе ве зграпчи ROOSTER FLOKI.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Velvor

Velv'Or претставува Velvet & Vigor; фазите од животот на господата - Velv доаѓа од 'velvet' што значи меко и Or доаѓа од 'vigor' што значи тврдо. Покрај тоа, тој претставува допир на стил кој е многу важен аспект во животот. Во 2008 година, Jelle Plantenga одлучи да создаде сопствена палета на сензуален накит за господа, тој ја создаде етикетата Velv'Or, која сугерира сосема нов концепт на машки накит. На неговиот концепт тој ги интегрира креативноста и соучесништвото, за да создаде личен допир незаборавни предмети.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Velvor – Rooster Floki Прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Velvor – Rooster Floki Прстен за пенис
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top