Oxballs – Ringer of Do-nut прстен за пенис

499 ден

Карактеристики:

  • Дебелина: 1,27 см
  • Надворешен обем: 12,7 см
  • Внатрешен обем (се протега за да одговара на вашата големина): 2,54 см
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: E29892 Категорија
Сигурно плаќање

Oxballs – Ringer of Do-nut прстен за пенис

RINGER е дебел прстен од желе што го надувува вашиот пенис.

Секој прстен е доволно затегнат за совршено стискање на вашиот пенис, но сепак е доволно удобен за долготрајни сесии или жешко и тешко удирање во задникот.

За разлика од обичните ефтини-О желе прстени, RINGER е подебел, појак и поотпорен. На крајот на краиштата, играчките OXBALLS се дизајнирани да ви го дадат максимумот од вашата игра без да морате да дадете многу пари.

RINGER е еден сериозно издржлив пријател… тој е направен од нашиот потпис FLEX-TPR и се протега до 5 пати од неговата оригинална големина (не грижете се, се враќа во првобитната форма и димензии).

RINGER го прави вашиот пријател да изгледа поголемо, и поцврст.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црвена, Црна

Brand

Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени. Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно... од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата. Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас... Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро. Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра... за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки. Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси. Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oxballs – Ringer of Do-nut прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Oxballs-E29892_hrOxballs – Ringer of Do-nut прстен за пенис
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top