Fifty Shades of Grey – Sensation Love прстен за пенис

2499 ден

Клучни карактеристики:

  • Минијатурен вибрирачки љубовен прстен за почетници, совршен за предигра и соло игра
  • 15 модели и 5 нивоа на интензитет нудат приспособено задоволство
  • Мазен, црн силиконски љубовен прстен за заеднички вибрации за време на сексот
  • Играчката се полни преку USB со вклучен кабел
  • Играчката е 100% водоотпорна
  • Доаѓа со REPREVE® торбичка за складирање ткаенина направена од 100% рециклирана пластика пронајдена во океанот
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32423 Категории , Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Sensation Love прстен за пенис

Надградете го вашето заедничко задоволство со вибрациите на овој пенис прстен од Педесет нијанси на сиво. Овој симпатичен прстен е опремена со неверојатни 20 моќни поставки за вибрации, па можете да изберете како сакате да бидете разгалени.

Подмачкајте го прстенот за пенис со подмачкување на база на вода пред да го повлечете мекиот силикон надолу на пенисот за заедничко непослушно искуство.

Ова мало задоволство складира 15 небесни шеми на вибрации и 5 брзини и е подготвен да ви даде педесет нијанси на задоволство.

Прстенот на пенисот се чисти со топла вода и благ сапун или средство за чистење секс играчки.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс. Доаѓа со REPREVE® торбичка за складирање ткаенина направена од 100% Направена е од рециклирана пластика пронајдена во океанот, идеален еротски подарок за љубителите на трилогијата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Sensation Love прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Sensation Love прстен за пенис
2499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top