Casual Ring – Вибрирачка навлака за пенис

799 ден

Карактеристики :

  • Функција: Навлака за Пенис
  • Материјал: TPR
  • Флексибилен и прилагодлив за сите големини на пенис.
  • Работи со вклучена 1 батерија L754F, која можете да ја купите и во делот за батерии.
  • Димензии: 18 cm x 3,5 cm
  • 100% без фталати
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-217982 Категорија
Сигурно плаќање

Casual Ring – Вибрирачка навлака за пенис

Поддршка за ерекција, неверојатни вибрации и експлозивни оргазми!

Продолжете ја забавата и направете го задоволството да трае со оваа живописна вибрирачка супер навлака. Оваа навлака ќе даде експлозивни резултати и е совршено надополнување на секоја спонтана средба.

Моќниот bullet вибратор обезбедува неверојатни вибрации за вашиот партнер, додека супереластичниот прстен помага во одржување на подебели и поцврсти ерекции. Вашиот партнер ќе ги сака ситните јазли на љубовта кои предизвикуваат и возбудуваат!. Пробајте ја навлаката под туш и претворете го времето за капење во време за игра!

Се препорачува употреба на лубрикант на база на вода waterfeel и за совршена конзервација исчистете го со вода и завршете со стерилизатор за чистење играчки Waterfeel.

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Навлаката е мека, еластична  така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал TPR, кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Casual Ring – Вибрирачка навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Casual Ring – Вибрирачка навлака за пенис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top