A-Gusto – Навлака за пенис

449 ден

Карактеристики :

  • МАТЕРИЈАЛ: Fanta Flesh (TPE)
  • ДОЛЖИНА: 15 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-024 Категорија
Сигурно плаќање

A-Gusto – Навлака за пенис

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон отворено задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.
Дали сакате да ја постигнете должината за која отсекогаш сте сонувале? Со оваа навлака за пенис ќе го добиете, но не само тоа, туку има и текстурана надворешност за поголемо женско задоволство.

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Навлаката е мека и еластична така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал Fanta Flesh (TPE), кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис. Исечете ја навлаката до должината што ви одговара за целосно да ја прилагодите на вас.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Навлака за пенис
449 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top