-47%

Навлака за пенис 13 см

Original price was: 549 ден.Current price is: 290 ден.

Карактеристики :

  • МАТЕРИЈАЛ: TPR
  • ДОЛЖИНА: 13 см.
  • Боја : Розова, Бела
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D57-149023TR Категорија
Сигурно плаќање

Навлака за пенис 13 см

Дали сакате да ја постигнете должината за која отсекогаш сте сонувале? Со оваа навлака за пенис ќе го добиете, но не само тоа, туку има и текстурана надворешност за поголемо женско задоволство.

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Навлаката е мека, еластична и еластична така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал TPR, кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис. Исечете ја навлаката до должината што ви одговара за целосно да ја прилагодите на вас.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Навлака за пенис 13 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Навлака за пенис 13 см
Original price was: 549 ден.Current price is: 290 ден.Избери опции
Scroll to Top