LoveToy – Навлака за пенис 16 cm

890 ден

Карактеристики :

  • Супер-реалистичен ракав за продолжување на пенисот
  • Вкупна должина: 18 cm
  • Дијаметар на каналот: 3.5 cm
  • Материјал: Fanta Flesh – TPE
  • Не содржи латекс
  • Не содржи фталати
  • Водоотпорен – потоплив
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV1050 Категорија
Сигурно плаќање
Навлака за пенис 16 cm

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата со нашата LoveToy – Навлака за пенис 16 cm!

Оваа генијална реалистична навлка додава околу 5 см на вашата должина и го зголемува обемот за 66%. Навлаката е мека, еластична и еластична (освен 5 cm на главата која има цврсто полнење) така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

LoveToy – Навлака за пенис 16 cm е изработена од материјал Fanta Flesh (TPE), кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис. Исечете ја навлаката до должината што ви одговара за целосно да ја прилагодите на вас.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Навлака за пенис 16 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
LoveToy - Навлака за пенис 16 cmLoveToy – Навлака за пенис 16 cm
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top