Текстурирана силиконска навлака за пенис

999 ден

Карактеристики :

  • Функција: Навлака за Пенис
  • Материјал: TPR
  • Димензии: 18 cm x 3,5 cm
  • 100% без фталати
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-225299 Категорија
Сигурно плаќање

Текстурирана силиконска навлака за пенис

Дали сакате да ја добиете должината за која отсекогаш сте сонувале? Со оваа навлака за пенис ќе го добиете тоа, но не само тоа, туку има и текстурана надворешност за поголемо женско задоволство.

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Навлаката е мека, прозирна и еластична така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал TPR, кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Текстурирана силиконска навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Текстурирана силиконска навлака за пенис
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top