Loveboxxx – Super Sexy сет

3099 ден

Loveboxxx – Super sexy сет од 9 продукти

Карактеристки:

 • Содржина: Разновиден асортиман на интимни предмети за мажи, жени и парови.
 • Мастурбатор за вагина: Должина: 10 см
 • Љубовни топки: Дијаметар: 3,5 см
 • Вибрирачко јајце: Должина: 6,5cm, Дијаметар: 2,5cm
 • Флексибилна анална бројаница: должина: 20cm, дијаметар: 1-2,5cm
 • Моќен вибратор: Должина: 17cm, Дијаметар: 2,5cm
 • Флексибилно дилдо: Должина: 17cm, Дијаметар: 3-5,5cm
 • Ракав за вибратор: Должина: 16,5cm, Дијаметар: 3cm
 • Пенис ракав со текстура: Должина: 6,5 см
 • Прстен за пенис со текстура: Должина: 6cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Loveboxxx – Super Sexy сет

Ви го претставуваме комплет LOVEBOXXX Супер секси – сетот за почетници за безгранично задоволство и страст!

Дали сте подготвени да тргнете на патување на нескротлива сензуалност и поврзаност? Не гледајте подалеку од прецизно изработениот LOVEBOXXX стартер комплет Супер секси. Овој сет е вашата карта за подигнување на вашите интимни авантури, без разлика дали сакате повторно да ја запалите искрата во вашата врска или да го изненадите вашиот партнер со неодоливо уживање.

Светот на задоволство повикува

Во овој примамлив комплет се наоѓа ризница на сензуални задоволства, прецизно избрани за да ја задоволат секоја ваша желба. Од возбудливо соло истражување до заедничката страст, овој комплет одговара на секоја ваша желба.

Вклучени богатства

Мастурбатор за вагина: Потопете се во неспоредливо задоволство со овој реалистичен мастурбатор со должина од 10 сантиметри.
Љубовни топки: Зајакнете го карличниот под и интензивирајте ги чувствата со љубовни топки со дијаметар од 3,5 см.
Вибрирачко јајце: искусете возбудливи вибрации со вибрирачко јајце со должина од 6,5 см и дијаметар од 2,5 см.
Флексибилна анална бројаница: Влезете во непознати сфери на задоволство со флексибилнaта анална бројаница, која се протега 20 cm во должина со дијаметри кои се движат од 1-2,5 cm.
Моќен вибратор: Уживајте во разновидно задоволство со вибратор со должина од 17 cm и дијаметар од 2,5 cm што точно знае како да задоволи.
Флексибилно дилдо: Најдете го вашето совршено вклопување со флексибилно дилдо со должина од 17 см, со дијаметри кои се движат од 3-5,5 см.
Вибрирачки ракав: Зголемете ги вашите чувства со вибрирачки ракав со должина од 16,5 см и дијаметар од 3 см.
Ракав за пенис со текстура: Зголемете го задоволството за двајцата партнери со ракав за пенис со должина од 6,5 см, украсен со примамливи навртки.
Прстен за пенис со текстура: Издигнете ја својата страст до нови височини со прстенот за пенис со должина од 6 сантиметри, стручно дизајниран со стимулирачка текстура.

LOVEBOXXX Super Sexy е повеќе од обичен подарок; тоа е покана за истражување, поврзување и создавање незаборавни моменти на интимност. Без разлика дали сте искусен истражувач или тргнувате на вашето прво патување, овој комплет ветува безгранични авантури исполнети со задоволство и поврзување.

Запалете ја искрата и издигнете ја вашата врска до нови височини со LOVEBOXXX  Супер секси. Подарете ја суштината на страста и сведочете како вашиот љубовен живот гори од желба!

* Напомена: Секогаш користете ги вашите играчки со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Super Sexy сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – Super Sexy сет
3099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top