Loveboxxx – Kinky Fantasy Сет

1399 ден

Изненадете го вашиот партнер и уживајте во откачена ноќ во спалната соба со комплетот Kinky Fantasy. Со овој сет, имате се што ви треба за заедно да го истражите светот на BDSM. Играчките се меки, имаат компактна големина и се лесни за употреба, што ги прави совршени за почетници. Возбудливиот комплет Kinky Fantasy содржи:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Kinky Fantasy Сет

Изненадете го вашиот партнер и уживајте во откачена ноќ во спалната соба со комплетот Kinky Fantasy. Со овој сет, имате се што ви треба за заедно да го истражите светот на BDSM. Играчките се меки, имаат компактна големина и се лесни за употреба, што ги прави совршени за почетници. Возбудливиот комплет Kinky Fantasy содржи:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена, Црвена, Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Kinky Fantasy Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LOVEBOXXX - KINKY FANTASYLoveboxxx – Kinky Fantasy Сет
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top