Nomi Tang – Samba Масажер што се загрева

2399 ден

Карактеристики:

 • Моќни, но тивки вибрации
 • Компактна и погодна големина за патување. Погоден за почетници и искусни корисници.
 • 9 различни начини на работа од пониски до највисоки интензитети и различна шема на вибрации
 • Наведнат заострен врв, нуди и шилеста и широка стимулација
 • Функција за загревање 45°C  за подобри сензации
 • Мазен силикон за кожа
 • Вклучена е еколошка торба за играчки за повеќекратна употреба
 • се полни на USB
 • IPX 6 водоотпорен
 • Материјал: Силикон кој одговара на кожата со кадифена завршница
 • Големина: 112 x 23 mm
 • Време на полнење: 90 минути
 • Тип на контрола: Контрола на копче
 • Нето тежина: 0,045 кг
 • Бруто тежина: 0,2 кг
 • Содржина: Самба, еколошка торба за играчки за повеќекратна употреба, упатство за употреба, USB кабел за полнење
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33136 Категорија
Сигурно плаќање

Nomi Tang – Samba Масажер што се загрева

Самба е ,,Bullet,, вибратор кој доаѓа во дискретна големина погодна за патување. Дава моќни но длабоко продирачки вибрации таму каде што сакате. Неговиот заострен врв нуди и прецизни и широки вибрации додека функцијата за загревање го подобрува чувството. Кога го користите за соло игра, да ги задевате клиторисот, градите итн.. со заострениот врв, а потоа користете ја рамната страна за да ја триете вашата Г-точка. Потоа можете да ја зголемите брзината за да го зголемите вашето чувство на повисоко ниво. Друга предност е тоа што можете да го користите во тандем додека имате секс со партнерот. Со заострениот крај и леснотијата при држење во рака, Самбата е идеална за стимулација. на клиторисот кога мастурбирате, па дури и може да се користи заедно со партнерот доколку е заинтересиран за тоа.
Можете дури и да уживате во вашата самба за време на сексуалниот однос!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Brand

Nomi Tang

Проучувајќи ја уметноста на сензуално заведување, Номи Танг разви низа висококвалитетни производи кои ги задоволуваат највисоките барања на корисниците. Производите на Nomi Tang се комбинација на супериорен дизајн, ергономија и интуитивен систем за контрола, што ги прави совршен подарок. Сигурни сме дека наскоро Номи Танг ќе ви стане најдобар пријател.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nomi Tang – Samba Масажер што се загрева”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Nomi Tang – Samba Масажер што се загрева
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top