Fifty Shades of Grey – Sensation Mini wand масажер

2199 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон.
 • Водоотпорно: Да.
 • Должина: 10,2 см.
 • Дијаметар: 2,4 cm.
 • Вибрации: 10 шаблони, 5 брзини.
 • Напојување: Се полни (вклучен е USB-кабел).
 • Време на полнење: 60 мин.
 • Време на користење: До 80 мин.
 • Препорачано подмачкување: На база на вода.
 • Вклучува: Торба за складирање.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E32417 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Sensation Mini wand масажер

Истражете го светот на задоволство со овој Mini wand од Педесет нијанси на сиво. Овој мини уред е опремен со неверојатни 20 поставки за вибрации кои ви дозволуваат да ја прилагодите вашата стимулација по ваш вкус.

Разгалете го вашиот клиторис со меки потези и небесни вибрации. Најдете ја вашата омилена поставка меѓу 15 шеми на вибрации и 5 брзини, без разлика дали претпочитате меко, скокотливо чувство или моќни бранови на задоволство. Ова мало, дискретно стапче е опремено со флексибилна глава за најдобро да ги стимулирате сите вистински точки.

Со својата брава за заклучување, вибраторот е совршен придружник кога одите во авантура. Уживајте без разлика дали сте на самостојно екскурзија или патувате во далечни земји со партнер. Извлечете го максимумот од вибраторот со добар лубрикант на база на вода.

Не заборавајте да ја исчистите вашата сексуална играчка со топла вода и благ сапун или средство за чистење секс играчки.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Sensation Mini wand масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Sensation Mini wand масажер
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top