Мини масажер Starlet

599 ден

Карактеристики:

 • Материјал: силикон + ABS
 • Моќност: USB на полнење
 • Карактеристика: 10 режими на вибрации
 • Боја: Светло сина, бела, розова, црна
 • Должина: 320 mm, дијаметар 6 mm
 • Максимален шум <50DB
 • Водоотпорен: Да
 • Време на употреба: 2 часа
 • Време на полнење: 1 час-1,5 час
 • Тежина: 355 g/450 g
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: Starlet Категорија
Сигурно плаќање

Мини масажер Starlet

Кога ќе се доведете себеси или вашиот партнер до оргазам, застанете или забавете пред да дојдете до оргазам, а потоа направете го за повторно да пристапите до оргазам. Можете да го повторите ова онолку пати колку што сакате. Некои луѓе сметаат дека оваа техника може да помогне да се одложи и/или да се зголеми интензитетот на нивниот оргазам (резултатите може да варираат).
Нанесете малку лубрикант на база на вода околу работ за да го зголемите чувството при употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Розева, Светло сина, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини масажер Starlet”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Starlet-насловнаМини масажер Starlet
Scroll to Top