Feelztoys – Fonzie Вибратор

1999 ден

Карактеристики:

  • Вибратор со висок квалитет специјално дизајниран за стимулација на г-точката и клиторисот
  • Моќен и ултра тивок вибратор со седум диви режими
  • Корисничко време: 90 минути
  • Користи 2xAAA батерии (не се вклучени)
  • Големина: 170x50x100mm
  • Безбеден материјал за телото
  • Висико квалитетен Силикон
  • Лесен за ракување
  • Водоотпорен (IPX 6)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E21310 Категории ,
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys – Fonzie Вибратор

Вибратор со висок квалитет специјално дизајниран за стимулација на г-точката и клиторисот.

Моќен и ултра тивок вибратор со седум диви режими. Водоотпорен.

Производите на Feelz Toys се направени од 100% медицински, висококвалитетен силикон. Овој материјал е најдобриот и најбезбедниот материјал што може да се користи во еротски производи. Истиот овој материјал веќе е широко користен во разни други примени, како на пример во сервисот за храна и во здравствената индустрија.

Силиконот се чувствува мек како природна кожа, брзо се загрева и останува топол подолго од другите материјали. Материјалот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач. Понатаму, нашите производи се сите хипоалергични и лесно се чистат со едноставна топла вода и благ сапун.

Производите на Feelz Toys се најиновативните, еколошки одржливи и безбедни еротски производи кои моментално се достапни на пазарот. Сите наши производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Fonzie Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Fonzie Вибратор
Scroll to Top