Lelo – Soraya 2 Вибратор

(1 Преглед на корисник)

14999 ден

Карактеристики  :

 • Материјал: Силикон, ABS пластика
 • 2 мотори
 • 12 режими на вибрации
 • Должина на пенетрација: 11 см
 • Димензии 22 х 7,6 х 4,5 см
 • Дијаметар: 3,6 см
 • Напојување: батерија на полнење (USB порта)
 • Работа до 4 часа со едно полнење на батеријата
 • Имајте предвид дека почетното време на полнење е 2 часа
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22069-D-221242 Категорија
Сигурно плаќање

Lelo – Soraya 2 Вибратор

Горди сме што го претставуваме наследникот на еден од најпопуларните и најценетите модели на шведскиот премиум бренд!

Овој маестрално изведен, внимателно редизајниран и подобрен rabbit вибратор со супериорни карактеристики има малку зголемен врв, повеќе режими на вибрации, помек и помазен силикон и поголема флексибилност на клиторијалниот додаток во споредба со неговиот претходник.

Тој е ергономски прилагоден за да ви пружи врвно задоволство. Поголемиот врв е редизајниран во согласност со ултразвучните истражувања и обезбедува подобра и попрецизна стимулација на Г-точката. Стимулаторот на клиторисот е пофлексибилен и може да се прилагоди на наклон од 27° до 37°, што овозможува оптимална адаптација на вашето тело. Сензуалната јамка во основата го прави лесен за користење за контрола на вибрациите.

Сораја 2 има два вибраторни мотори – едниот во главното тело на вибраторот, а другиот во клиторичниот додаток. Моторите можат да работат истовремено и одделно, така што е можно да се постави точно вистинскиот тип на стимулација во секое време. Имате на располагање дури 12 режими на вибрации (што е дури 4 повеќе од неговиот претходник), а работата на моторот е исклучително тивка и овозможува дискретна употреба. Батеријата се полни и 2 часа полнење носи околу 4 часа работа или до 90 дена во режим на подготвеност.

Вибраторот е изработен од премиум медицински силикон, не содржи фталати или други штетни материи. По употреба, едноставно измијте го со благ сапун и обична вода и, доколку е потребно, дополнително дезинфицирајте го со средство за чистење сексуални играчки.

Сораја 2 е целосно Водоотпорен и можете да го користите во када или под туш.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

1 преглед за Lelo – Soraya 2 Вибратор

 1. aleksandar

  Одличен вибратор

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Soraya 2 Вибратор
14999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top