Lola – Bluetooth APP – Далечински вибратор за парови

(1 Преглед на корисник)

2999 ден

Карактеристики:

 • Име на производ: Lola APP вибратор
 • Боја: Розова, Виолетова
 • Материјал: силикон + ABS
 • Водоотпорен
 • Безбеден медицински силиконски материјал
 • Вибрации: да
 • Подмачкување: лубриканти на база на вода
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање
Lola – Bluetooth APP – Далечински вибратор за парови

 

Вибро јајцето се поврзува со апликацијата преку Bluetooth и е компатибилен со iOS и Android. Апликацијата има повеќе режими за играње. Вклучувајќи класичен режим, режим на музика, режим на тресење и интерактивен режим. Oвозможува играње на далечина: можете да ја користите апликацијата за да остварите видео повик со вашиот партнер од каде било со интернет конекција. Вибро јајце што може да се носи. Дизајнот што може да се носи му овозможува добро да остане во гаќичките, а неговиот тивок дизајн е сосема погоден за авантури на отворено.

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

1 преглед за Lola – Bluetooth APP – Далечински вибратор за парови

 1. JS

  Одлична забава за љубав преко жице

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bluetooth APP далечински вибратор за парови-насловнаLola – Bluetooth APP – Далечински вибратор за парови
Scroll to Top