Magic Motion – Flamingo Вибро јајце со контрола преку апликација

5999 ден

Карактеристики:

  • Димензии: 7,2 x 3,0 x 3,0 cm
  • Тежина: 45 g
  • Батерија: Li-on 360mah/3,7v
  • Време на полнење: 1 час/400 ma/5.0v
  • Работно време: до 4 часа
  • Безжичен: Bluetooth 4.0 ниска енергија
  • Материјал: ABS/силикон безбеден за телото
  • Фреквенција: 7500 r/s
  • Водоотпорен: IPX7
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Magic Motion – Flamingo Вибро јајце со контрола преку апликација

Сексот во јавност никогаш не бил толку лесен!

Почувствувајте го адреналинот во вашето тело благодарение на нашиот најнов вибратор Flamingo. Ова вибрирачкo јајце ви ветува највозбудливи и најинтензивни вибрации на Г-точката. Flamingo е специјално дизајниран за парови кои сакаат да имаат секс во јавност и жени кои сакаат да излегуваат и да се навлажнуваат.

Flamingo работи преку апликацијата Magic Motion која е бесплатна за преземање на кој било паметен телефон. Апликацијата Magic Motion прави Flamingo да вибрира со музика, гласовна контрола, стандардни обрасци, сопствени обрасци, контрола на движење и многу забавни игри.

Flamingo буквално ќе направи да ви треперат колената на средината на подиумот. Вметнете го во вагината, поставете ја апликацијата на гласовна контрола и ставете го паметниот телефон во џеб. Не само што ќе ги почувствувате отчукувањата што доаѓаат од звучниците. Ќе почувствувате силни вибрации од Г-точката како зујат заедно со вашата омилена клубска музика. Ослободете ја вашата фантазија и искористете го Фламинго за да ги играте највалканите игри во јавност со вашиот љубовник.

За апликацијата Magic-Motion:
– Бесплатно преземање од App Store/Google Play (автоматски се ажурира со најновите функции)
– Работи од iPhone 4S или Android 4.3 со Bluetooth 4.0
(и сите понови модели вклучувајќи таблети)
– Магично движење преку музика, движење, звук, допир итн…
– Играјте игри преку разговор преку Wi-Fi
(Skype/WhatsApp/WeChat)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црвена

Brand

Magic Motion

Magic Motion дизајнира и произведува водечки светски соло и вибратори за парови. Техничкиот тим ја интегрира мобилната и безжичната технологија со дизајнот за сексуална благосостојба за да развие интимни производи кои работат во синхронизација со човечкото тело и најсовремените техники. Magic Motion е компанија со седиште во Шангај посветена на обликувањето на иднината на сексуалното здравје и благосостојба. Тие се посветени на исполнување на ветувањето за задоволство на клиентите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Magic Motion – Flamingo Вибро јајце со контрола преку апликација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Magic Motion – Flamingo Вибро јајце со контрола преку апликација
5999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top