Feelztoys – Black Jamba анален вибратор

3349 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Медицински силикон и ABS
 • 10 различни модели на вибрации
 • 2 моќни независни мотори
 • Водоотпорен
 • Додадена е функција за затоплување
 • Време на полнење: 2 – 3 часа
 • Време на употреба: околу 2 часа
 • Напојување: USB (вклучен е кабел)
 • Димензии: 12,2 x 10,5 x 4,3 cm (Д x Ш x В)
 • Тежина: 145 g
 • Пакетот вклучува:
 • 1x Анален вибратор,1x USB кабел,1x Далечински управувач,1x Упатство за употреба,
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Feelztoys – Black Jamba анален вибратор

Овој анален вибратор и стимулатор за Г-точка/клиторис го користат и жени и мажи. Мажите можат да го користат вибраторот анално за да ја стимулираат простатата.
Жените можат да ја користат Black Jamba  на два начина: како стимулатор на Г-точката и клиторис со користење на вибраторот вагинално или како анален вибратор.

Доаѓа во пакет со далечински управувач кој може да го контролирате вие или вашиот партнер. Почуствувајте нови вибрации со овој прекрасен производ изработен од врвен силикон.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Black Jamba анален вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Black Jamba анален вибратор
3349 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top