Rocks Off – Petite Sensations Анална бројаница

1199 ден

Карактеристики:

  • Мала големина идеална за почетничка анална игра
  • Кадифено мек, ултра мазен силикон безбеден за телото
  • Посочени, насочени вибрации
  • 3 брзини на вибрации и 4 обрасци за различни сензации
  • 100% водоотпорен и целосно потоплив
  • Потребна е батерија со големина N (LR1) 1x (не е вклучена)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Rocks-Off – Petite Sensations Анална бројаница

Пробајте ги Petite Sensations Pearls за да почувствувате апсолутно задоволство без разлика дали сте почетник или експерт за анална игра. Овој тенок сет на вибрирачки анални мониста е идеален за оние кои се нови во аналната игра или оние искусни корисници кои копнеат за таа сензација што го менува светот одново и одново. Дозволете вашето исчекување да се претвори во задоволство додека го лизгате секој бисер, еден по еден, а потоа ослободете ги во моментот на оргазам за крајно задоволство. Моќните 7 функции се пробиваат низ основата во форма на Т до врвот на последниот бисер, пулсирајќи задоволство низ целото тело. Откријте ја воодушевувачката радост од аналната игра со Petite Sensations Pearls.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Rocks-Off

Rocks Off е многу популарен бренд за секс играчки, кој за неколку години стана водечки производител на секс играчки во Англија. Заедничко за сите производи на брендот е тоа што тие се темелно тестирани, се со многу висок квалитет и 100% погодни за телото. Rocks-Off се лансираше на светскиот пазар за возрасни со воведувањето на наградуваниот Rock-Chick. Од своето лансирање, компанијата се здоби со завидна репутација како водечки производител на играчки за возрасни во Велика Британија. Уникатниот дизајн, силниот бренд и изборот на материјали несомнено беа клучот за успехот на Rocks-Off. Rocks-Off ги постави стандардите за секс играчки кои се функционални, безбедни за употреба и пред се без фталати. Кога купувате производ Rocks-Off, имате уверување дека тој е дизајниран со задоволство и безбедност како приоритети.
Rocks-Off-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rocks Off – Petite Sensations Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rocks-Off - naslovnaRocks Off – Petite Sensations Анална бројаница
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top