-38%

Стакленo анално дилдо Маче

Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Стакло
  • Боја: Транспарентна
  • Погоден за анални и вагинални масажи
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Стакленo анално дилдо Маче

Подгответе се за поголеми работи и неверојатни оргазми со ова анално dildo направено од стакло.

Стаклените анални дилда за задник комбинираат естетика и задоволство во исто време. Висококвалитетното стакло што се користи за правење на нашиот бат плаг го прави тешко да се крши, но лесно за пенетрирање.

Откако ќе го доживеете својот прв моќен оргазам, секогаш ќе копнеете за следниот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стакленo анално дилдо Маче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стакленo анално дилдо Маче
Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top