-33%

Сензуално стаклено дилдо со текстура

Original price was: 1490 ден.Current price is: 999 ден.

Карактеристики:

  • Флексибилност: Цврста
  • Големина: 15 см
  • Ширина 3 см
  • Материјал: Стакло
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-013 Категорија
Сигурно плаќање
Сензуално стаклено дилдо со текстура

Oва стаклено dildo од 15цм е уметничко дело и предмет на задоволство,
Оваа прекрасна стаклена играчка е елегантно заоблена, со стимулативни грутки, редови на испакнатини
и сртови слични на вени кои ја поттикнуваат возбудата.

Земајќи инспирација од природата, ова сензационално стаклено дилдо е привлечно и задоволувачко.

Дизајниран да ја максимизира стимулацијата на Г- точката за незаборавен оргазам, и долната и горната страна на ова дилдо се карактеризираат со тактилни детали
додека неговата целокупна форма ги надополнува вашите природни внатрешни облини.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сензуално стаклено дилдо со текстура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
стаклено дилдо со текстура - насловнаСензуално стаклено дилдо со текстура
Original price was: 1490 ден.Current price is: 999 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top