Вибратор со 30 режими вибрации

1199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: силикон + ABS
  • Боја: виолетова, розова, црна
  • Големина: 193*55*34мм
  • Брзина на вибрации: 30 Брзини и начини на работа
  • Функција: за приспособена игра
  • Тип на енергија: Се полни на кабел
  • Луксузен силиконски зајак вибратор за двојна внатрешна и надворешна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-VR2036 Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор со 30 режими вибрации

Неговата цврста форма гарантира дека вибраторот ќе ви даде моќно задоволство. Моќната батерија овозможува долго работење без губење на силата.
Чувајте го вашиот вибратор за себе за небесно соло возбудување или предадете го на вашиот партнер, додадете возбудлива нова димензија на предиграта.
За да обезбедите врвно задоволство, секогаш користете го со помош на лубрикант на база на вода.
Ве молиме запомнете: само за надворешна употреба. Не е за анална употреба.
Чувајте го вашиот нов вибратор подалеку од прашина, топлина и директна сончева светлина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор со 30 режими вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор со 30 режими вибрации -насловнаВибратор со 30 режими вибрации
Scroll to Top