-19%

Луксузен вибратор зајак што се полни

Original price was: 1599 ден.Current price is: 1299 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: силикон + ABS
  • Функција: 10 режими на вибрации за приспособена игра
  • Боја: Виолетова
  • Напојување: USB кабел
  • Луксузен силиконски вибратор зајак за двојна внатрешна и надворешна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-VR206234 Категорија
Сигурно плаќање

Луксузен вибратор зајак што се полни

Неговата цврста форма гарантира дека зајак вибраторот дава моќно задоволство без губење на силата.
Desire Rabbit Vibrator ви дава прекрасно соло возбудување или ако го користите со вашиот партнер
ќе добиете возбудлива нова димензија на предиграта.
За да обезбедите врвно задоволство, секогаш користете го со лубрикант на база на вода.
Ве молиме запомнете: Не е за анална употреба.
Чувајте го вашиот нов вибратор подалеку од прашина, топлина и директна сончева светлина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен вибратор зајак што се полни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен вибратор зајак што се полниЛуксузен вибратор зајак што се полни
Original price was: 1599 ден.Current price is: 1299 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top