Дилдо вибратор со далечински управувач со прст

2790 ден

Карактеристики:

  • Брзина на вибрации: 20 брзини
  • Материјал: TPE
  • Време на користење: 1,5 ч
  • Големина: 21,5*3,9 см
  • Напојување: USB на полнење
  • Боја: Крем
  • Контрола со далечински управувач за поголема слобода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Дилдо вибратор со далечински управувач со прст 21,5 цм

Дефинираната глава, заоблената форма, ерогена форма што ја одредува зоната нуди вистинска стимулација. Основа со вакумирање за авантури со партнер или без раце, можете да се постави и на стреп он ремен. Има дополнителен прст за стимулација на клиторис за незаборавни искуства со двојна стимулација. Направено од висококвалитетен течен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство. Производот е водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате. Контрола со далечински управувач за поголема слобода при играта, можете да го користите сами или да го предадете управувачот на вашиот партнер.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо вибратор со далечински управувач со прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо вибратор со далечински управувач со прстДилдо вибратор со далечински управувач со прст
2790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top