Powerbullet – EEZY PLEEZY Вибратор со 10 брзини

999 ден

Клучни карактеристики:
-Вибратор
– Мотор PowerBullet
-10 функции
-Едно копче за лесно притискање
-Мека завршница
-Материјал безбеден за телото
– Работи на батерии (батериите не се вклучени)

Достапност: На залиха

SKU: E31791 Категорија
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

POWERBULLET – EEZY PLEEZY Вибратор со 10 брзини

Доживувањето задоволство никогаш не било полесно! Eezy Pleezy од Powerbullet ги спојува класичните и сосема новите заедно за да го направи единствениот вибратор што некогаш ќе ви треба!

Eezy Pleezy се одликува со класичен, познат облик на Bullet вибратор што сите го запознавме и го сакаме. Сепак, тајната се крие внатре. Во таа позната форма се крие напреден PowerBullet® мотор кој содржи вибрации кои од благи до диви! Благите вибрации се мирни, но длабоки и бурни за почетници, додека дивите вибрации се жестоки и моќни за поискусните сексперти. Без оглед на силата што ја барате, Eezy Pleezy има нешто за секого!

Изберетеja помеѓу 10 брзини онаа што е совршена за вас – вие имате целосна контрола! Едно копче ја врши целата работа, затоа седнете, опуштете се и уживајте во сите вибрации исполнети со задоволство што ги нуди овој  булет вибратор!

Заборавете на каблите и полначите, Eezy Pleezy практично се користи со батерија за брза и лесна забава во движење.

Уживајте во финишот со мек слој кој лесно се лизга по кожата и се чувствува супер меко на допир. Направено од силиконски материјал безбеден за телото, кој е безбеден за употреба на сите ваши најделикатни области.

Употребувајте го овој производ со лубрикант врз база на вода за совршено незаборавно искуство.

Боја

Виолетова

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – EEZY PLEEZY Вибратор со 10 брзини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet-EP-E31791Powerbullet – EEZY PLEEZY Вибратор со 10 брзини
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top