Реалистичен Дилдо вибратор со далечински управувач

1990 ден

Карактеристики:

  • Брзина на вибрации: 20 брзини
  • Материјал: TPE
  • Време на користење: 1,5 ч
  • Големина: 17,5*3,6 см
  • Напојување: USB на полнење
  • Боја: Крем,Кафена
  • Контрола со далечински управувач за поголема слобода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

Дилдо вибратор со далечински управувач на полнење 17,5 цм

Дефинираната глава, заоблената форма, ерогена форма што ја одредува зоната нуди вистинска стимулација .Има основа за вакумирање за авантури со партнер или без раце, може да постави на стреп он ремен. Дилдо Вибратор направен од висококвалитетен течен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство. Производот е водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате. Контрола со далечински управувач за поголема слобода при играта, можете да го контролирате сами или да го предадете далечинскиот управувач на партнерот и да уживате.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена, Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реалистичен Дилдо вибратор со далечински управувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
D170310- насловнаРеалистичен Дилдо вибратор со далечински управувач
Scroll to Top