Satisfyer – Double Plus Partner Вибратор

2199 ден

Карактеристики:

  • Тивок начин на работа
  • Напојување: батерија на полнење (USB порта)
  • Водоотпорен IPX7
  • Силиконска и ABS пластика
  • 7 шеми на движење и 3 брзини
  • Димензии: 8,5 см должина x 5 см висина x 3 см ширина
  • Водоотпорен
  • USB кабел за полнење
  • За употреба од парови
  • 2 моќни мотори

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Satisfyer – Double Plus Partner Вибратор

Откријте нова димензија на секс со Satisfyer – Double Plus Partner, совршен зачин за пенетрација за двајцата партнери!

Satisfyer Double Plus Partner го зголемува задоволството на двајцата за време на сексуалниот однос и дава можност истовремено да ги стимулирате и Г-точката, клиторисот и пенисот.

Добијте пријатен заеднички оргазам со овој вибратор за парови со ергономски дизајн, совршен за стимулирање на нејзината Г-точка, како и клиторисот, додека неговиот пенис е исто така разгален од вибрациите кога двојниот вибратор се носи за време на сексуалниот однос.

Вибраторот има 7 шеми на движење и 3 брзини. Водоотпорен е, па можете да уживате и во спалната и во бањата.

Направено од медицински силикон и има свиленкаста мазна површина. Се полни преку вклучен магнетен USB кабел.

Добитник на наградата:

Во 2017 година, Партнер Плус ја освои престижната награда за дизајн iF, како и наградата Red Dot.

Направен е од силикон, не содржи фталати или други штетни состојки, потполно е безбеден за организмот и не е порозен. Доволно е да се измие со вода и благ сапун пред и по употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Double Plus Partner Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Double Plus Partner Вибратор
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top