PicoBong – Mahana 2 вибратор за парови

2899 ден

Карактеристики:

  • MAHANA 2 сега има ДВОЈНА моќ, но ги одржува речиси тивките вибрации на кој начин сакате да играте.
  • MAHANA 2 има 2 независно контролирани мотори за интензивна внатрешна и надворешна стимулација (или и двете!)
  • Двата мотора имаат 12 шеми на вибрации со прилагодлива јачина за да можете секој од нив да го поставите на совршена брзина и задоволство.
  • Нуди 2 часа игра од 2 AAA батерии и е целосно водоотпорен за забава во када или туш.
  • Направен од свиленкасто мек силикон безбеден за телото и ABS пластика.
  • Боја: Црна
  • Димензии: Вкупна должина 11,7 cm, употреблива должина 10,5 cm, должина на поединечно јајце 7 cm, дијаметар на јајце 2,9 cm
  • Вибрации: Да
  • Подмачкување: Лубриканти на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

PicoBong – Mahana 2 вибратор за парови

Двојни вибрации, повеќекратни сензации.

Mahana Duo Vibe има две вибрирачки јајца што ги водат корисниците до врвно задоволство. Со уникатна форма која нуди симултана внатрешна и надворешна стимулација, Махана нуди нови нивоа на разновидност и речиси бескрајни употреби; совршен за оние кои се препуштаат на својата имагинација.

Зошто Mahana 2

Пробајте нешто уникатно и израдувајте се себеси и вашиот партнер. Неконвенционалниот концепт на ова еротско помагало ќе ви понуди возбудливо задоволство. Двојното вибрирачко јајце PicoBong MAHANA 2 од сестринската марка LELO. Играчката е составена од свиткана рака изработена од издржлива ABS пластика која е флексибилна. Има и краци во овална форма, изработени од ултра мек и кадифено врвен силикон.

Двата краја имаат многу тесен врв за лесно вметнување и секој крај има тивок мотор кој има 12 режими на вибрации и пулсирање. Можете да ја пуштите вашата фантазија и да ги задевате брадавиците, да уживате во фантастичната стимулација на Г точката  и клиторисот во исто време. Исто така може  да експериментирате уште повеќе и да се препуштите на сензуална двојна пенетрација во вагината и анусот на исто време. Јајцето е отпорно на прскање за забава под туш. Секој мотор се напојува со една батерија ААА што можете брзо и лесно да ја замените за бескрајно, страсно задоволство.

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

PicoBong

Долго време пазарот за играчки со средна цена беше оставен неисполнет; Па, сето тоа ќе се промени со лансирањето на PicoBong. Одбивајќи да ги жртвува квалитетот и перформансите, паметната и стилска палета на водоотпорни секс играчки на PicoBong може да се пофали со 12 режими на стимулација и се напојува со една батерија ААА. Секој производ на PicoBong е направен со силикон одобрен од FDA и е изненадувачки моќен, но сепак тивко.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PicoBong – Mahana 2 вибратор за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PicoBong – Mahana 2 вибратор за парови
2899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top