Fifty Shades of Grey – Mini клит масажер

1799 ден

Карактеристики:

 • Клиторичен вибратор со уникатен врв со качулка за опкружување на вашиот клиторис со интензивни бранови на стимулација.
 • Цврстиот гребен ви дава можност за потаргетирана масажа на клиторисот.
 • 10 моќни брзини и обрасци за ослободување на вашите чувствителни нервни завршетоци.
 • Водоотпорен за забава при капење или туширање
 • Прекрасно разноврсен, вашата атмосфера Sweet Touch може да се користи и за стимулација на Г-точката
 • Вклучува дискретна сатенска кеса за складирање
 • Должина: 14 см
 • Обем: 7,6 см
 • Материјал: Силикон
 • Водоотпорен: Потоплив
 • Содржи латекс: Не
 • Содржи фталати: Не
 • Тип на контролер: Вграден – копче
 • Брзина на вибрации: 10
 • Информации за батеријата: 1 x AAA батерија (не е вклучена)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24236 Категории , Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Mini клит масажер

Направен од елегантен силикон со 10 моќни начини на вибрации, овој уникатен Fifty Shades of Grey – Mini клит масажер е неопходен за вистински оргазам. Изберете помеѓу сеопфатна стимулација на вашиот клиторис од неговата единствена глава со качулка или прецизна масажа од неговиот крут стимулатор.

„Ја губам сета смисла за себе, секој атом од моето битие силно се концентрира на таа мала, моќна централа на врвот на моите бутови“. – Анастасија Стил

Со уникатен врв да го ообвитка вашиот клиторис и цврст гребен за засилена, прецизна стимулација. Овој иновативен вибратор ве почестува со оргазмично задоволство – без разлика дали се користи сам или со партнер.

Истражете ги 10-те моќни брзини и обрасци со секое притискање на копчето и опкружете го вашиот клиторис со брановина неверојатна стимулација. Ако сакате поинтензивна форма на стимулација на клиторисот, едноставно свртете ја вашата вибрација и дозволете му на крутиот гребен да работи на вашите чувствителни нервни завршетоци.

Идеален и за соло играње или како играчка за парови. Вибраторот може да се користи како продолжување на вашата рака или на вашиот партнер за експлозивен секс.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Mini клит масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Mini клит масажерFifty Shades of Grey – Mini клит масажер
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top