Nomi Tang – Better Than Chocolate 2 стимулатор на клиторис

5499 ден

Карактеристики:

  • Силикон одобрен од FDA
  • се полни преку USB (вклучен е кабел)
  • Иновативен лизгач на допир
  • 5 нивоа на вибрации
  • Ергономска форма
  • Ултра тивок
  • Водоотпорен до 1м
  • Димензии: должина 85мм, најширока точка 47мм, висина 42мм
  • мал, убав и секси
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E26945 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Nomi Tang – Better Than Chocolate 2 стимулатор на клиторис

Знаеме дека се само зборови, но ажурираниот вибратор Nomi Tang Better Than Chocolate 2 навистина е подобар од чоколадо!

Со својата прекрасна надворешност и висока функционалност, малиот клиторичен вибратор е апсолутен победнички производ и може да се пофали и со престижната награда за дизајн Red Dot.

Почестете се себеси или вашиот партнер со прекрасна стимулација на клиторисот или стимулирајте други ерогени места на телото.

Вибраторот лесно се ракува преку иновативниот сензор за допир. Едноставно, лесно лизгајте го прстот преку плочата за допир и ќе ги прилагодите вибрациите на вашите потреби. Држете на истото место 2 секунди и се префрлите на една од 5-те програми за вибрации.

Better Than Chocolate 2 се полни преку USB, тивок и водоотпорен до 1 метар, па можете да уживате и во непослушните игри во бањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црна

Brand

Nomi Tang

Проучувајќи ја уметноста на сензуално заведување, Номи Танг разви низа висококвалитетни производи кои ги задоволуваат највисоките барања на корисниците. Производите на Nomi Tang се комбинација на супериорен дизајн, ергономија и интуитивен систем за контрола, што ги прави совршен подарок. Сигурни сме дека наскоро Номи Танг ќе ви стане најдобар пријател.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nomi Tang – Better Than Chocolate 2 стимулатор на клиторис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Nomi Tang – Better Than Chocolate 2 стимулатор на клиторис
Scroll to Top