Love in the pocket – Љубовен мини масажер

339 ден

Карактеристики :

  • Мстеријал: ABS пластика.
  • Должина: 6,5 см.
  • Дијаметар: 1,5 cm.
  • 1 ниво на вибрација
  • Напојување: 2 x LR44 батерии (вклучени).
  • Време на користење: 80 мин – 100 мин.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24611 Категории ,
Сигурно плаќање

Love in the pocket – Љубовен мини масажер

Love In The Pocket Mini Massage Wand е совршен вибратор што можете да го користите во движење.

Малиот вибратор во дискретен дизајн ви дава примамлива стимулација на вашиот чувствителен клиторис со вибрации на едно ниво до 100 минути одеднаш.

Со целосна должина од само 6,5 см, мини стапчето за масажа лесно се носи во вашата чанта, џеб или можеби дури и во вашиот синџир со клучеви користејќи го вклучениот синџир.

Вибраторот е изработен од ABS пластика и користи 2 x LR44 батерии, кои се вклучени.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Love in the pocket

Love in the Pocket нуди квалитетен избор на популарни сензуални играчки, во кои ќе уживате заедно со партнерот или сами. Love in the Pocket доаѓаат во три главни категории; Love in the Pocket специјално за неа; за него; и за паровите да уживаат. Мал возбудлив подарок за себе или некого! Доаѓаат во стилски мали кутии (72 x 55 x 17 mm) кои се вклопуваат во вашиот ранец. Сите производи се објаснети на 8 различни јазици.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love in the pocket – Љубовен мини масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Love in the pocket – Љубовен мини масажер
339 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top