Happy Rabbit – Thrusting Вибратор масажер

5999 ден

Карактеристики:

 • Луксузен USB-силиконски rabbit вибратор што се полни
 • Потисната глава ги таргетира вашите внатрешни жаришта, додека екстра дебелите, цврсти „зајачки“ уши го стимулираат вашиот клиторис
 • 12 x режими на вибрации (9 x брзини и обрасци во ушите, 3 x брзини во телото)
 • 2 тивки, водоотпорни, супермоќни мотори
 • Сигурно заклучување за да спречите вашиот среќен зајак неочекувано да скокне во акција
 • Се полни 150 минути за 120 минути игра
 • Дијаметар на основата: 5,1 см
 • Обем: 12,7 см
 • Должина за вметнување: 12,1 см
 • Должина: 22,9 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28915 Категории ,
Сигурно плаќање

Happy Rabbit – Thrusting Вибратор масажер

Препуштете се на луксузната реална стимулација со реалистичната форма на овој Happy Rabbit Вибратор. 2 мотори испраќаат моќни вибрации директно до вашите ерогени зони со 12 различни режими на работа, за извонредно измешано чувство.

Направен од кадифено-мек, безбеден за кожата, силикон, овој USB Rabbit vibrator што се полни нуди тивки вибрации за дискретно, пријатно време за играње. Исто така е целосно водоотпорен и подготвен да се влезе  во када или туш со вас.

Информиран од повратните информации од клиентите на Lovehoney, Happy Rabbit отскокнува со својот високотехнолошки дизајн. Претрпе целосен редизајн и сега има екстра изразена глава и подебели, поцврсти уши за поинтензивна стимулација на клиторисот.

Сè што ви треба е доза од вашето омилено сексуално подмачкување на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева

Brand

Happy Rabbit

Првично познат од Сексот и градот во 1998 година, зајак вибратророт е омилениот стил на вибратор во светот. Врз основа на повратните информации од илјадници прегледи на клиенти за претходните модели, Lovehoney го претставува Happy Rabbit - посилен, потивок и подобар од било кога. Среќниот зајак ја означува секоја кутија од списокот со желби за вибратори за зајаци: тој е моќен, тивок, направен од мазен, еластичен силикон и може да се полни. Едноставноста однадвор и неверојатниот дизајн е она што го прави овој врвен вибратор. Happy Rabbit е едноставен за користење и идеален за почетници, Happy Rabbit е стилски зајак што се полни по цена на старомоден зајак со батерии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Rabbit – Thrusting Вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Happy Rabbit – Thrusting Вибратор масажер
5999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top