Adrien Lastic – Butch Cassidy Вибратор

2199 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силиконска и ABS пластика.
 • Без фталати
 • Боја: Розова
 • Приклучок: Да.
 • Должина: 21 cm, од кои 11 cm може да се вметнат.
 • Дијаметар: 3,5 cm (најширок дел).
 • Вибрации: 10 шаблони и 10 брзини.
 • Тип батерија: 4 x AAA батерии (не се вклучени).
 • 2 Мотори
 • Вклучено: Торба за складирање.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E24862 Категорија
Сигурно плаќање

Adrien Lastic – Butch Cassidy Вибратор

Со Butch Cassidy, добивате можност сами да ја приспособите пријатната стимулација.

Заоблениот дизајн е специјално развиен за да ја разгали вашата Г-точка со прекрасни вибрации, а флексибилното вратило ги следи вашите форми.

Со две силиконски капи, можете слободно да изберете дали сакате да го задевате клиторисот со едно или две разиграни уши зајаче или да уживате во скокотливите вибрации без капа.

Вибраторот има 20 поставки за вибрации, кои се обезбедени од два моќни и тивки мотори.

Буч е направен од свиленкасто мек силикон без фталати и лесно се ракува со помош на копчињата на дното. Отпорен е на прскање и користи 4 x AAA батерии, кои се купуваат одделно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Розева

Brand

Adrien Lastic

Adrien Lastic нуди асортиман на производи со најновите фини дизајни, сите достапни во живи, живописни бои, со цел да ја придобијат целата публика и да ја водат без табуа кон повисоки задоволства и сите можности за еротски игри, правејќи ги да бидат дел од нивниот секојдневен живот: здрав, забавен начин на живеење. Adrien Lastic е посветен на тековниот напредок. Покрај нивната постојана потрага по иновативни предлози за еротски написи од авангардната технолошка генерација и нудење нови сензации, тимот се труди без престан да ја прави колекцијата уште подобра и да ги задоволи нивните високи барања во однос на квалитетот и доверливоста. Adrien Lastic: непобедлива вредност за парите. Свесен за состојбата на пазарот во моментов, Адриен Ластик одлучи да остане верен на ниските атрактивни цени без да го намали квалитетот или перформансите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Adrien Lastic – Butch Cassidy Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top