-31%

Силиконски 10 функционален реален дилдо вибратор 17 цм

Original price was: 1299 ден.Current price is: 899 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Модел: 10 режими на вибрации
  • Тип на енергија: батерии 2 x AA батерии (не се вклучени)
  • Боја: розова, виолетова, крем
  • Тежина: 190 g, 260 g
  • Големина на картон:36*36*53см
  • Два мотора
  • Дијаметар: 35 мм
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: SV-D01 Категорија
Сигурно плаќање

Силиконски 10 функционален реален дилдо вибратор 17 цм

Супер вибратор со уникатна форма. Производот е водоотпорен и овозможува забавни игри во бањата. За оптимално уживање, користете го со лубрикант на база на вода.
Направено од кадифеен силикон и со моќен мотор со 10 функции. Контролата на функциите е на лесно достапни копчиња.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски 10 функционален реален дилдо вибратор 17 цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Силиконски 10 функционален реален дилдо вибратор 17цм- насловнаСиликонски 10 функционален реален дилдо вибратор 17 цм
Original price was: 1299 ден.Current price is: 899 ден.Избери опции
Scroll to Top