Layla – Ortensia Вибратор

3299 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: Розева
  • Материјал: силикон безбеден за телото.
  • Напојување: 3 ААА батерии, не се вклучени.
  • Целосно водоотпорен
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27317 Категории ,
Layla-Logo
Сигурно плаќање

Layla – Ortensia Вибратор

Ortensia Double Penetration Vibe е прекрасен вибратор во зајак стил кој ви овозможува да ги исполните вашите фантазии за двојна пенетрација со максимална удобност и врвно задоволство. Има 3 различни поставки за брзина за контролирање на ротирачките зрнца што ја обложуваат внатрешноста на мазното вратило, а брзото притискање на копче го менува нивното вртење, задевајќи се и галејќи ја вашата Г-точка. Аналниот додаток се состои од низа тенки зрна кои се лесни и пријатни за вметнување, а тие се доволно тенки и флексибилни дури и за најнервозните почетници, а со 7 функции за зуење и пулсирање од кои можете да изберете, можете да креирате нови и возбудливи сензации секогаш кога играте. Направен од силикон безбеден за телото и целосно водоотпорен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Розева

Brand

Layla

Квалитетни играчки за возрасни, изработени од материјали безбедни за здравјето, функционално дизајнирани да им овозможат на корисниците максимално задоволство, по разумни цени.
Layla-Logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Layla – Ortensia Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Layla – Ortensia Вибратор
3299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top