Bodywand – Мини wand масажер

1499 ден

Клучни карактеристики:

  • Вибратор Масажер
  • МАТЕРИЈАЛ: безбедни материјали за телото.
  • ДОЛЖИНА: 10,8 см.
  • ДИЈАМЕТАР: 2,7 cm.
  • ВОДООТПОРНО: Не.
  • ТИП БАТЕРИЈА: 6xLR44 батерии (испорачани).
  •  НИВО НА ЗВУК: Средно.
  • ИНТЕРФЕЈС: 1 ротирачко копче.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E23829 Категории ,
Сигурно плаќање

Bodywand – Мини wand масажер

Мини масажерот Bodywand е идеален за оние од вас кои сакаат мал вибратор.

Иако Bodywand Mini Massager е долг само 10,8 cm и широк 2,7 cm, тој дава многу стимулативни вибрации што можете лесно да ги прилагодите на нивото што го претпочитате.

Вибрациите се без чекори и само го свртувате дното додека не го пронајдете интензитетот што најмногу ви одговара.

Мини масажерот Bodywand има флексибилен врат, што го прави многу удобен за користење.

За да го добиете најдоброто искуство со вибраторот, препорачуваме секогаш да го користите заедно со лубрикант на база на вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Bodywand

Личен масажер за секој дел од вашето тело. Личните масажери Bodywand во пастелни бои имаат изразито женствено, модерно чувство - дизајнирано за силна и континуирана стимулација за да ви помогне да се опуштите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bodywand – Мини wand масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bodywand – Мини wand масажер
Scroll to Top