Bodywand

Личен масажер за секој дел од вашето тело. Личните масажери Bodywand во пастелни бои имаат изразито женствено, модерно чувство – дизајнирано за силна и континуирана стимулација за да ви помогне да се опуштите.

Прикажан е еден резултат

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по боја

Scroll to Top